Grzegorz Kozera - Widzenie powtórne

30 września - 31 grudnia 2020
Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu wystawy do 27 lutego 2021!

Wystawa jest zapisem podróży artystycznej Grzegorza Kozery szlakiem Józefa Czapskiego. która - obok osobistych spostrzeżeń i pomysłów - jest również odzwierciedleniem fascynacji wrażliwością wizualną Józefa Czapskiego (1896-1993) – malarza, pisarza, współzałożyciela paryskiej „Kultury" i Komitetu Paryskiego. Jego śladami Kozera podążył do Ameryki Południowej w 2019 roku w ramach przyznanego sty­pen­dium Pro­gra­mu „Młoda Pol­ska".

Chcąc zapewnić Państwu komfort zwiedzania przy limitowanej obecności osób w jednej przestrzeni, nie organizujemy tym razem tradycyjnego wernisażu, lecz zapraszamy Państwa w środę, 30 września, o dowolnej porze w godzinach 12.00-20.00.
Grzegorz Kozera będzie w tym czasie obecny w Galerii i chętnie przybliży Państwu historie, które zawarł w prezentowanych dziełach.
Ogłosimy także oficjalne otwarcie II edycji Festiwalu Józefa Czapskiego (30.09.2020–31.12.2021).

Śledzący twórczość Grzegorza Kozery wiedzą, że pierwszą odsłonę wyboru prac z tej podróży mogliśmy oglądać w Płockiej Galerii Sztuki (26.06.-31.12.2020) - tam też miała miejsce premiera katalogu.
W pełnej odsłonie wystawę zobaczymy w Galeria aTAK!

Partnerzy wystawy:
Płocka Galeria Sztuki
Narodowe Centrum Kultury
Festiwal Józefa Czapskiego
Fundacja Suseia

Patronat medialny:
Artinfo.pl

View the embedded image gallery online at:
https://www.atak.art.pl/pl/#sigProGalleriaded2fb48b9

Przyjęliśmy kilka prostych zasad, które uczynią wizytę w Galerii aTAK bezpieczną:

Prosimy o stosowanie się do obowiązku noszenia w galerii masek zasłaniających usta i nos.

Ze względu na niedużą przestrzeń galerii ograniczyliśmy liczbę zwiedzających wystawę w tym samym czasie do siedmiu osób. Prosimy o zachowanie względem siebie bezpiecznego dystansu. Wyjątek stanowią osoby, które na co dzień mieszkają razem.

Prosimy o zdezynfekowanie rąk płynem odkażającym dostępnym przy wejściu.

FaLang translation system by Faboba